Expert v servisných službách

Deň čo deň dodávame čerstvo pripravené pracovné odevy presne tam, kde tieto budú potrebné. Takže vaše podnikanie sa môže výlučne zamerať len na obchodnú stránku a spolupracovníci na svoju prácu.  

Textilné služby

Vaše podnikanie

Poskytujeme služby tisícom zákazníkov z rôznych obchodných a priemysených odvetví, rovnako aj z verejného sektora. Bez ohľadu na typ alebo veľkosť Vášho podniku zistíte, že Vám spoločnosť Initial poskytne textilné služby navrhnuté tak, aby vyhoveli Vašim prevádzkovým prioritám.

Odvetvia, ktoré pokrývame (vymenovanie nie je úplné):

Automobilové odvetvie
Môžete nám dôverovať, že dodáme pracovné oblečenie a uniformy pre vodičov, mechanikov a pre ďalších zamestnancov z automobilového odvetvia.
Odevy do čistého prostredia
Pracovné odevy podporujú a zlepšujú vysoko čisté pracovné prostredie vo farmaceutickom odvetví, lekárskom odvetví, mikroelektronickom odvetví a v ďalších odvetviach.
Potraviny a liečivá
Služby zaisťujúce vhodné a hygienické oblečenie pracovníkov z potravinárskej a farmaceutickej výroby.
Reštaurácie a obchod
Poskytujeme služby pre pracovné oblečenie, aby každý pracovník stále vyzeral elegantne, čisto a reprezentatívne.
Priemyselné odvetvia
Ochrana zváračov, chemická ochrana - spoločnosť Initial ponúka bezpečnostné pracovné odevy určené na ochranu Vašeho personálu vo všetkých priemyselných odvetviach.
Služby pre kancelárie a administratívu
Vyhovieme požiadavkám na pracovné odevy a textil pre kancelárie všetkých typov a veľkostí. Ponúkame elegantné, profesionálne blúzky a košele pre každého pracovníka kancelárie - s možnosťou prevedenia vo firemných farbách aj s logom.
Maloobchod
Dbajte na to, aby zamestnanci stále vyzerali dokonalo a pôsobili jednotne.
Služby
Dbajte na to, aby zamestnanci stále vyzerali dokonalo a pôsobili jednotne.

Ako Vám môžeme pomôcť

  • 033 533 37 37
  • Porozprávajte sa s obchodným zástupcom