Expert v servisných službách

Deň čo deň dodávame čerstvo pripravené pracovné odevy presne tam, kde tieto budú potrebné. Takže vaše podnikanie sa môže výlučne zamerať len na obchodnú stránku a spolupracovníci na svoju prácu.  

Textilné služby

Kolekcia pracovného oblečenia

Bez ohľadu na potreby Vášho podniku Vám dodáme pracovné oblečenie, ktoré Vám vyhovie. Predtým, ako Vám navrhneme komplexné riešenie, zhodnotíme Vašu situáciu a urobíme analýzu. Akonáhle si oblečenie vyberiete, budeme sa starať o jeho vzhľad prostredníctvom našich kvalitných služieb prenájmu a prania.

Podnikanie

Podnikanie

Pomôžeme Vám, aby Vaši zamestnanci stále vyzerali profesionálne a upravene.

Opatrovatelstvo

Zdravotníctvo

Elegantné a funkčné oblečenie, vďaka ktorému budú ošetrovatelia, ošetrovateľky a ďalší personál v zdravotníctve, vyzerať vždy profesionálne.

Na volný cas

Oblečenie na voľný čas

Pokiaľ potrebujete elegantné a zároveň pohodlné oblečenie, vyberte si z nášho sortimentu vzájomne sa doplňujúcich odevov, medzi ktoré patria tričká, pólotričká, mikiny, košele, vesty, nohavice a bundy.

Klasická

Klasická

Náš klasický sortiment zahŕňa vysoko kvalitné a funkčné pracovné odevy v širokej škále farieb a štýlov.

Pohodlie

Komfortná

Navrhnuté pre celkovú odolnosť a komfort - tento sortiment zahŕňa široký výber farieb a štýlov vyrobených z materiálu na báze bavlny.

Firemná identita

Firemná identita

Môžme dodať alebo navrhnúť špecifické oblečenie pre veľké spoločnosti alebo obchodné jednotky, aby bolo zaistené, že napríklad všetci zamestnanci v obchodoch vyzerajú konzistentne, alebo aby obchodníci boli oblečení na dostatočnej úrovni podľa ich štatútu.

Potraviny

Potravinársky priemysel

Naše oblečenie a doplnkové služby pomáhajú pracovníkom v oblasti spracovania potravín, aby stále dodržiavali hygienické požiadavky.

Ochrana

Ochranná

Naše záťažové a ochranné oblečenie poskytne komplexnú ochranu Vašich zamestnancov a výrobkov bez ohľadu na oblasť, v ktorej podnikáte.

Obchod a služby

Obchod a služby

Všetko čo potrebujete, aby Vaši zamestnanci v obchode a v službách vždy vyzerali čo najlepšie. Náš modulový systém Vám umožňuje kombinovať oblečenie tak, aby ste vytvorili uniformu vhodnú pre Vašich zamestnancov.

Ako Vám môžeme pomôcť

  • 033 533 37 37
  • Porozprávajte sa s obchodným zástupcom