Servis má meno

Initial a CWS-boco sú oficiálne team s ponukou v oblasti podnikania v rámci servisných služieb realizovaných v celosvetovom meradle a ponúkame efektívne riešenia pre oblasť čistenia pracovných odevov, lapačov nečistôt a pri prenajímaní súvisiacich činností.

Domov

O spoločnosti Initial

Je možné, že budete prekvapení, čo všetko môže Initial urobiť pre Vašu spoločnosť. Ako jedna z najväčších svetových spoločností poskytujúca služby pre podnikanie, Vám môžme dodávať veľa rôznych podporných služieb a Vy tým budete mať viac času na uskutočnenie Vášho kľúčového podnikania.

Naše služby zahŕňajú riešenia pre pracovné odevy a toalety, služby čistiacich rohoží.

Vďaka pokročilým riadiacim systémom, nepretržitej inovácii a najvyšším štandardom služieb pre zákazníkov sme uznávanými odborníkmi s vedúcim postavením v danom odvetví. Zamestnávame viac ako 70 000 osôb v 40 krajinách po celom svete, ale máme takú štruktúru, aby sme mohli všetko dodávať na miestnej úrovni, takže dostanete práve tú službu, ktorú potrebujete. Zistite viac informácií o tom, čo pre Vás môžme urobiť.

Vedeli ste, že?

  • Na celom svete zamestnávame vyše 70 000 ľudí.
  • Sme etablovaní vo viac ako 40 krajinách.
  • Nielen, že sa postaráme o vaše potreby pre toalety, ponúkame služby v oblasti pracovných odevov.
  • Náš model integrovaných služieb znamená, že si môžete vybrať všetky služby, ktoré požadujete, na jednom kontaktnom mieste.
  • Naše oddelenie pre výskum zaujíma vedúce postavenie na svete v oblasti riešení pre toalety, ktoré sú viac ohľaduplné k životnému prostrediu a sú trvalejšie.
Naša obchodná etika a legislatíva
Firma Initial má zodpovednosť za nastavenie najvyšších štandardov správania a nulovej tolerancie k úplatkárstvu a korupcii.

Ako Vám môžeme pomôcť

  • 033 533 37 37
  • Porozprávajte sa s obchodným zástupcom