Servis má meno

Initial a CWS-boco sú oficiálne team s ponukou v oblasti podnikania v rámci servisných služieb realizovaných v celosvetovom meradle a ponúkame efektívne riešenia pre oblasť čistenia pracovných odevov, lapačov nečistôt a pri prenajímaní súvisiacich činností.

Domov

Dostupnosť

Dostupnosť na webe

Naše webové stránky boli vyvinuté s dôrazom na dostupnosť. V snahe o dostupnosť našich stránok čo najširšej verejnosti sme si dali záväzok, že budeme podporovať iniciatívu dostupnosti webu. To znamená, že návštevníci našich stránok si ich môžu prezrieť pomocou rôznych webových prehliadačov a programov.

Prístupové kľúče

Väčšina prehliadačov podporuje možnosť preskočiť na špecifický odkaz alebo na formulár pomocou kľúčov definovaných na webovej stránke. V systéme Microsoft Windows stlačte ALT + prístupový kľúč, v Mac OS stlačte CTRL + prístupový kľúč. V rámci webových stránok Initial sú k dispozícii nasledujúce prístupové kľúče:

Prístupový kľúč

Funkcia

1

Navigácia na domovskú stránku

2 Preskočiť navigáciu
3 Navigácia na mapu stránok
4 Aktivácia formulára pre vyhľadávanie
9 Navigácia na "Kontaktujte nás" stránka
0 Navigácia k informácii o dostupnosti (táto stránka)

Tlač

Štýl (CSS) tejto webovej stránky bol optimalizovaný pre tlač. To znamená, že akýkoľvek užívateľ tejto stránky môže aktivovať funkciu tlače svojho prehliadača a získať verziu “optimalizovanú pre tlač” aktuálne aktívne stránky.

Verzia stránky “optimalizovaná pre tlač” nebude obsahovať žiadnu navigáciu stránky, žiadnu navigáciu sekcie, vyhľadávanie, obrázok značky alebo záhlaví stránky.

POZNÁMKA: Pokiaľ Váš prehliadač nepodporuje Javascript alebo ak je podpora Javascriptu v danom okamihu vypnutá, odkaz “Kliknite tu pre tlač…” zobrazený na stránkach bude odkazovať na tieto informácie.

Zaberáme vedúce postavenie vo svete v oblasti poskytovania efektívnych, profesionálnych služieb pre hygienu toaliet pre podniky akéhokoľvek typu. Naša komplexná škála hygienických výrobkov a riešení vyhovuje potrebám každého užívateľa toaliet v akejkoľvek organizácii. Zistite, ako by sme mohli Váš podnik v súčastnosti osviežiť.#

Ako Vám môžeme pomôcť

  • 033 533 37 37
  • Porozprávajte sa s obchodným zástupcom