Servis má meno

Initial a CWS-boco sú oficiálne team s ponukou v oblasti podnikania v rámci servisných služieb realizovaných v celosvetovom meradle a ponúkame efektívne riešenia pre oblasť čistenia pracovných odevov, lapačov nečistôt a pri prenajímaní súvisiacich činností.

Domov

Budovanie dôvery

V oblasti textilných služieb a služieb pre hygienu toaliet a čistiacih rohoží je životne dôležitá spoľahlivosť. Práve tu začíname s budovaním dôvery tým, že vždy dodávame efektívne a včas zmluvne dohodnuté služby.

Dôvera rastie vďaka pozornosti venovanej detailu. Sledujeme Vaše potreby a proaktívne pracujeme tak, aby sme im vyhoveli. Dôvera tiež závisí na nastavení mysle – a pokiaľ pochopíme, ako Váš podnik funguje, sme na správnom mieste preto, aby sme vopred odhadli Vaše požiadavky a problémy, a aby sme na ne mohli zareagovať. Dôveru budujeme taktiež pomocou našej pružnosti. Sme dostatočne veľký, aby sme vyhoveli potrebám aj tých najväčších zákazníkov, ale zároveň sme dostatočne rýchli, aby sme uspokojili aj tých najmenších zákazníkov.

Bez ohľadu na veľkosť alebo typ Vášho podniku nám môžete dôverovať, že sa Vám prispôsobíme.

Sme tu, aby sme pomohli

Kontaktujte nás

Chceli by ste hovoriť so spoločnosťou Initial? 

Kúpiť alebo prenajať?

Ako Vám môžeme pomôcť

  • 033 533 37 37
  • Porozprávajte sa s obchodným zástupcom